AKCIE

Do letnej sezóny s novými produktami

Uverejnené: pondelok, 15. apríl 2013

Značka Babboe sa pomaly začína etablovať na slovenskom trhu. Po viacerých vydarených promo akciách teraz prichádzame s ďalšími novými produktami, ktoré ešte viac zvýraznia vašu jedinečnosť.

Dvojkolesový Babboe City teraz prichádza s piatimi farebnými obmenami prepravného boxu! Kvalitné bukové drevo v hnedej, tmavomodrej, tmavozelenej, bielej a čiernej farbe urobí z vášho bicykla výnimočný dopravný prostriedok na pouličnej scéne. Je len na vás, pre akú farbu sa rozhodnete - prispôsobte ju svojej obľúbenej kolóre, farbe vašej firmy či prostrediu, v ktorom bicyklujete. Alebo ich kúpte viac a striedajte ich podľa aktuálnej nálady. Drevené obloženie môžete k svojmu City, ktoré už máte doma, dokúpiť aj samostatne.

Babboe tiež prichádza s úplne novým typom bicykla, ktorý dostal meno Babboe Curve. Na prvý pohľad ide o kombináciu Big-u a City, rám z City dostal vpredu dizajnovo veľmi zaujímavo zvládnutý prepravný box pre štyri deti. Novinkou sú bočné úchytky pre zavesenie plátenných tašiek Babboe, určite zaujme extravagantne riešený drevený predok. 

Všetky novinky si budete môcť zakúpiť už od mája.

 

Naši partneri