AKCIE

Bratislavský detský maratón predčil naše očakávania

Uverejnené: utorok, 26. marec 2013

Pred pár dňami sa v Bratislave uskutočnil veľmi kvalitný maratón, na ktorom sme sa zúčastnili aj my z Babboe. Viac sme si však vychutnali akciu, ktorá maratónu predchádzala - a to sobotné detské behy na kratšie vzdialenosti či dokonca preteky lezúňov. Rodičia s deťmi na začiatku len nesmelo pozerali, čo za zvláštne bicykle to tam stoja na dunajskom nábreží. Keď však do nich začali deti spontánne naskakovať, bariéry boli prelomené a spustil sa ďalší maratón - maratón testovacích jázd na našich rodinných bicykloch.

Rodičia si vyskúšali kratšie či dlhšie jazdy, niekedy ich vlastné ratolesti nechceli od kormanov pustiť... V konečnom dôsledku sa nám však podarila dobrá vec - rodičia spoznali nový, atraktívny a hlavne zdravý spôsob trávenia voľného času so svojimi deťmi. Kompletnú fotogalériu z maratónskeho víkendu si môžete pozrieť na našej facebookovej stránke. Odkaz môžte vidieť dolu v pravom panely.

V apríli nás budete môcť vidieť v Košiciach či v Nitre, zavítame aj k susedom do Prahy. O konkrétnych miestach a termínoch už čoskoro na tejto stránke.

 

Naši partneri